Kvalita materiálov a spracovania

 
 
Úvod > Kvalita materiálov a spracovania
 

Značky

Značka CARBOTTI bola založená v roku 1950 v Taliansku. Skutočná sila značky Carbotti je v jej flexibilite k najnovším módnym trendom pri zachovaní svojho štýlu a nadčasovosti svojich produktov. Carbotti už dlhé roky spolupracuje s prvotridnymi dodávateľmi koží a iných doplnkových materiálov a kovaní. Každá kabelka je ručne šitá a označená talianskym certifikátom " WE LOVE ITALIAN HADBAGS ", ktorý zaručuje pravosť výrobkov od AIMPES, čo je združenie talianskyh výrobcov kožených kabeliek. S touto známkou dostávate záruku pravosti a originality nami predávaných kabeliek značky Carbotti.

 

Značku PULICATI pochádzajúcu z talianskeho mesta Pomigliano d´Arco (Napoli) tvorí mladý tím profesionálov, ktorí dodávajú svojim produktom z prvotriednej kože a najjemnejších materiálov eleganciu a trendovosť. Pulicati už 20 rokov drží krok s talianskou a svetovou módou a zároveň venuje veľkú pozornosť detailom a kvalite ručného spracovania.

 

Značka TUSCANY LEATHER a jej tašky sú "hand made" produkty vyrobené z kvalitnej certifikovanej talianskej kože. Pri svojich výrobkoch často používajú kovové ozdoby s logom svojej značky, ktoré im zároveň dodávajú šmrnc a lesk. S touto značkou sa už stretávame na popredných európskych trhoch s módou desiatky rokov. Každá taška je dodávaná s potvrdením o certifikáte "Original Tuscany Leather ® Produkt".

 

Značka RONCATO vznikla v 70.-tych rokoch minulého storočia a v súčasnosti zaujíma vedúce postavenie vo výrobe kufrov, tašiek a ostatnej cestovnej batožiny a doplnkov na svete. Roncato ponúka svoje produkty pre najnáročnejších zákazníkov vo svojom širokom portfóliu produktov. Cestovné kufre tejto talianskej značky sa vyznačujú kombináciou: ľahkosti, bezpečnosti, praktickosti, kvality a moderného dizajnu. Sú držiteľom ISO 9001 a certifikátu "Made in Italy" a pôsobia v 52 krajinách sveta.

 

Značka McNeill už 35 rokov vyrába v dvoch nemeckých závodoch inovatívne, sofistikované a exkluzívne školské tašky a batohy s príslušenstvom. Technické normy a praktickosť pri navrhovaní školských tašiek sú záležitosťou, ktorá hrá veľkú úlohu samozrejme so zreteľom aj na kvalitu a dizajn. Pri školských taškách McNeill garantujeme: top dizajn, kvalitné a nezávadné materiály, bezpečnosť, ergonómiu, polstrované ramenné popruhy, delený interiér tašiek, pohodlné nosenie v ruke, reflexné prvky a priestranné bočné vrecká. V ponuke je viac ako 20 modelov. Doprajte svojim školáčikom to najlepšie a najkvalitnejšie!